Spokojnych Świąt!

kartki4

Do Bożego Narodzenia zostały jeszcze dwa dni. Dla większości z nas to właśnie czas największego przedświątecznego młyna. Bo zawsze trzeba coś dopiąć na ostatni moment. Bo prezenty nie spakowane (a może nawet  nie wszystkie jeszcze kupione). Bo zakupy spożywcze trzeba zrobić, żeby świeże wszystko było. Bo jeszcze przed Świętami trzeba to i tamto załatwić, żeby nie zostało nieskończone na Wigilię. Bo tysiąc innych mega ważnych rzeczy.

Do wigilijnej kolacji siądziemy urobieni po pachy, zagonieni, zmęczeni. W głowie jeszcze będzie szumiało intensywnym tygodniem. Chyba nie o to chodzi w Bożym Narodzeniu, nie?

Moje życzenia na te Święta dla wszystkich, do których dotrze ten wpis są proste: Spokojnych Świąt! Wypocznijcie, pobądźcie z tymi, których kochacie i w towarzystwie których potraficie wypocząć. Wyłączcie komórki, posłuchajcie muzyki która Wam się podoba (nie muszą to przecież być te same, w kółko, rok rocznie maglowane kawałki świąteczne), idźcie na spacer, jeśli tylko smog pozwoli Wam wyjść z domu. Odpocznijcie.

A wtedy może gdzieś tam w głębi Waszego serduszka obudzi się refleksja nad Tym, który się urodził. I nie zniekształci Jego przyjścia Kevin, który został w domu, ani reklama ze świeckim Świętym Mikołajem.

Spokojnych Świąt!

 

P. S. Najszczersza z opinii, jaką dostałam na temat tych kartek: „Mamusiu, a czemu ty tak pobrudziłaś te karteczki?”. Tak więc… no. :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>