Wesołych Świąt!

Niech te Święta będą dla Was początkiem wspaniałego roku, który przyniesie Wam mnóstwo miłości, kreatywnych pomysłów, porywającej muzyki, wspaniałych ludzi i wszystkiego o czym marzycie w waszych sercach.

Boża Dziecina niech błogosławi Wam w każdym nadchodzącym dniu.

 

Dzisiejsze kartki powstawały przez całe ostatnie dwa miesiące, wreszcie zdarzyła się okazja żeby wrzucić na bloga namiastkę tego, co powysyłałam i porozdawałam znajomym.

Jako podkład muzyczny proponuję dzisiaj całą płytę Stinga If on a winter’s night, która oczarowała mnie swoim klimatem, wykorzystaniem różnych muzycznych inspiracji, bogactwem pomysłów aranżacyjnych i wielką muzykalnością wykonawców.

Zdarzyło mi się obejrzeć dokument, w którym Sting opowiadał o powstaniu płyty i serii koncertów, z którym połączone było nagrywanie utworów. W duchu zaczęłam zazdrościć mu jego pracy nad tak inspirującym projektem, nad tworzeniem muzycznego show, nad tworzeniem zimowych, pastorałkowych i kolędowych wizji w każdym utworze. Zapragnęłam sama tworzyć właśnie coś takiego. Niewiele czasu upłynęło od tamtego dnia. Dzisiaj jestem nauczycielką we wspaniałej szkole, pełnej niezwykle uzdolnionych i chętnych do współpracy uczniów, zaangażowanej i otwartej na nowe pomysły kadry. W tym roku już po raz piąty miałam okazję współtworzyć coś, co uznaję za namiastkę takiego właśnie „stingowego”, kolędowego koncertu. Moje marzenie się spełniło.

Wesołych Świąt wszystkim!

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>